وقت سفارت آلمان

پرداخت هزینه رزرو وقت سفارت

برای رزرو وقت سفارت آلمان باید تمام وقت سایت کارگزاری این کشور را رصد کنید! با وجود حجم بسیار زیاد درخواست‌ها برای وقت سفارت آلمان و باز شدن وقتها فقط یک بار در هفته، تمامی نوبت ها در کمتر از 5 دقیقه پر خواهد شد. و این موضوع گرفتن نوبت از این سایت را به امری دشوار و طاقت فرسا تبدیل کرده است. و اما راه حل سپردن این موضوع به شرکت ما بوده تا برای شما به صورت قطعی، تضمینی و VIP قرار ملاقات رزرو کنیم.

برای اینکه بتوانید وقت رزرو کنید ابتدا باید هزینه تعیین وقت سفارت را به حساب شرکت ویزامتریک واریز نمایید. تا زمانی که هزینه به حساب این شرکت واریز نشود هیچ وقتی برای شما رزرو نخواهد شد.

  1. برای تایید و تصدیق مدارک مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال برای هر نفر جهت رزرو قرار ملاقات به شماره کارت ذیل واریز نمایید . لطفا برای هر نفر مبلغ کامل پرداخت شود.
  2. برای ویزای ملی – دانشجویی و ویزای شنگن مبلغ ۱۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال برای هر نفر جهت رزرو قرار ملاقات به شماره کارت ذیل واریز نمایید.

نام شرکت : رهیاب گذرآرتا
نام بانک : سامان

شماره کارت : 6219867000010435

نکته : می توان برای حداکثر 6 نفر یک وقت گروهی / خانوادگی ثبت کرد. لطفا توجه داشته باشید که مبلغ مربوط به گروه یا خانواده باید یکجا و طی یک فیش واریز گردد.
توجه: جهت ویزای شنگن نیازی به ترجمه و تایید تصدیق مدارک نمی باشد.

درخواست رزرو وقت سفارت آلمان
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام و نام خانوادگی